Ostavljanje stvari u FREE SHOPU

Autor:   /   Objavljeno: 02.11.2017, 09:29

Za one kojima još uvijek nije potpuno jasno čemu služi FREE SHOP. To je više mjesto razmjene, nego mjesto na koje trebate odlagati svoje viškove. Ovo nije mjesto gdje donesete ormar pokojne bake... Ideja free shopa ide iz želje da smanjimo potrošnju i predmete koji još uvijek jesu u potpunosti nosivi i kvalitetni, ali nama iz nekog razloga više ne odgovaraju, ponovno stavimo u upotrebu. Riječ je o ekologiji i želji da smanjimo bezumno gomilanje i potrošnju svakodnevnih predmeta, ne samo odjeće. Zato, molimo vas još jednom da free shop koristite sukladno negovoj namjeni, a za bakine ormare koristite druge oblike odlaganja stare i neupotrebljive odjeće. Drugo, molimo vas da stvari u free shop donosite u za to predviđeno vrijeme, osobno! i prije toga da se najavite na 0989555029. Na ovom broju se možete rspitati i jesu li vaši predmeti pogodni za free shop ili ih je bolje ostaviti na drugom mjestu. Hvala.