POZIV ZA SUDJELOVANJE NA SAJMU UDRUGA

Poziv za sudjelovanje na sajmu udruga 26.travnja 2014. na obali ispred Azimuta

POZIV ZA SUDJELOVANJE NA SAJMU UDRUGA

Poštovani,

zadovoljstvo nam je pozvati Vas na sudjelovanje na „Sajam udruga“ koji će se održati u Šibeniku, 26.4.2014. godine s početkom u 9 sati.

„Sajam udruga“ drugi je dio manifestacije „BUM! ŠIBENIK (Budućnost udruga mladih Šibenik)“ koji će se održati na šibenskoj obali ispred kluba „Azimut“.

Cilj nam je da razne udruge mladih i za mlade kroz „Sajam udruga“ približe svoj rad široj javnosti. Kroz izlaganje vlastitih promotivnih materijala te izravnu interakciju s korisnicima/cama ili zainteresiranim građanima/kama predstavnici udruga omogućiti će povećanje vidljivosti u široj javnosti te ostvariti direktnu komunikaciju o svojem radu.

Budući da mnoge udruge nemaju prostor za rad ili je sam prostor neadekvatan za prihvat većg broja zainteresiranih korisnika/ca, ovim se putem naglašava važnost izlaska mladih u javnost te promocija vlastitog rada.

Molimo vas da svoje sudjelovanje potvrdite na mail adresu udruge: sibenska.udruga.mladih@gmail.com ili telefonski na 098 9 555 029; 095 8091 925

Srdačno,

Zvonimira Bralić, predsjednica