Prijave za kreativnu radionicu do 5.ožujka 2018.

Autor:   /   Objavljeno: 16.02.2018, 15:32

U posljednjoj godini provedbe programa "Klub mladih ENTER" pozivamo vas još jednom da se prijavite na Kreativnu radionicu Šibenske udruge mladih. Radionicu dugi niz godina vodi poznata šibenska kreativka Mia Bator. Na ovoj je radionici dosada sudjelovalo već preko 70 polaznika i polaznica tokom godina, a uvijek se trudimo smisliti nešto novo ili polaznike/ce motivirati da istražuju vlastitu kreativnost. Radionica će se održati u 10 termina tokom kojih će polaznici/ce naučiti izrađivati različite ukrasne i upotrebne predmete poput ukrašavanja tegli za cvijeće decoupage tehnikom, oslikavanja platnenih torbi, izrade svijeća ili nakita. Sve to potpuno je besplatno, a svojom prijavom jedino potvrđujete da ćete zaista sudjelovati i dolaziti na termine jer je broj sudionika/ca ograničen. Prijave primamo na e-mail adresu udruge do 5. ožujka 2018. godine. Javite se!