KRAJ PROGRAMA KLUB MLADIH ENTER

Završetak trogodišnjeg programa

Program Klub mladih ENTER privodi se kraju

Poslije tri godine provedbe Klub mladih ENTER završava

Tri godine za redom Udruge Mladi u EU kao nositelji i Šibenska udruga mladih ŠUM kao partner na programu su provodili aktivnosti od značaja za mlade u gradu Šibeniku. Program se sastojao od niza predavanja kojima su se poticale i razvijale poduzetničke i kreativne vještine kod mladih, niz radionica za dodatno razvijanje takvih vještina i niz drugih aktivnosti kojima su se mladi stavljali u fokus zajednice.

Tokom programa Šibenska udruga mladih provela je kreativnu radionicu, vegaonicu, radionicu slack line-a, stripa, audio i audiovizualne radionice, radionicu financijske pismenosti i brojne druge. Šum je tako omogućio da više od 150 mladih osoba na neki način bude uključeno u program i da se unutar njega razvija. Organizirali smo predavanja na temu kulture i nezavisne kulture, rada drugih organizacija u zajednici poput HGSS-a, organizirali smo rad besplatnog dućana (free shopa), sajam rabljenih stvari i filmske večeri jednom tjedno u prostorijama Narančaste zgrade na Banju.

Do kraja programa dijeli nas još samo mjesec ipo dana, ali i u tom periodu, za kraj, donosimo:

3. RADIONICA STRIPA koju vodi akademski slikar Ivan Svaguša održat će se u Narančastoj zgradi u terminima:

1. 15.9. u 10:30 sati

2. 18.9. u 19 sati

3. 20.9. u 19 sati

4. 22.9. u 10:30 sati

Na radionicama naučite sve o strip umjetnosti, koncipiranju fabule i crtanju okvira i likova u strip tehnici i općenito se dobro zabavite izradom malih umjetničkih djela.

(Radionice se nastavljaju jedna na drugu pa je poželjno da dođete na sve četiri.)

KREATIVNA RADIONICA koju će po posljednji put u ovoj godini održati naša Mia Bator 21.9. u 18 sati.

BLACKOUT POETRY RADIONICA koju vodi Maja Klarić i udruga Fotopoetika održat će se 13.10. s početkom u 10 sati.

PREDAVANJE O ISKUSTVU HODANJA koje vodi Goran Blažević približit će vam izbjegličke rute i iskustvo kretanja njima 16.10. s početkom u 18 sati.

AUDIOVIZUALNI EVENT koji će organizirati polaznici DJ i VJ radionice tokom listopada.

Pratite ŠUM….sudjelujte u programu!