PLESNJAK N°2

Autor:   /   Objavljeno: 05.06.2014, 23:14

Nakon uspješno organiziranog Plesnjaka N°1 koji se održao u rujnu 2013. godine Šibenska Udruga Mladih odlučila je još jednom organizirati zabavu i druženje mladih ljudi sa i mladih bez poteškoća.

Cilj Plesnjaka je omogućiti interakciju između osoba sa i osoba bez teškoća u razvoju te kroz zabavu i druženje utjecati na razvijanje svijesti o potrebama i pravima osoba s teškoćama u razvoju.

Plesnjak N°2 održati će se 11.lipnja s početkom u 19:00 sati na Maloj loži (Trg Ivana Pavla II).
Program Plesnjak N°2 čine:
Plesni klub Balans
Plesni klub Salsaton
Projekt 33/45.

Na kraju same manifestacije dodijeliti će se nagrade za nabolje i najoriginalnije plesače/ice.

Manifestaciju sponzoriraju: Print Centar Šibenik, Dallas Music Shop Šibenik i Djelo d.o.o.