Dani otvorenih vrata udruga u Narančastoj zgradi

Autor:   /   Objavljeno: 25.05.2015, 22:53

Šibenska udruga mladih, Mladi u EU, Ardura i udruga Forca 08 29./30. svibnja obilježiti će „Dane otvorenih vrata udruga“.

Šibenska udruga mladih, Mladi u EU, Ardura i udruga Forca 08 29./30.svibnja obilježiti će Dane otvorenih vrata udruga. Time će se službeno otvorii vrata udruga koje su smještene u prostorijama Naančaste zgrade.

29.5. u vremenu od 9.00do16.00 sati posjetitelji/ce će moći prisustvovati otvorenju Volonterskog ureda udruge Mladi u EU.

30.5. s početkom u 11.00 sati posjetitelji/ce će moći sudjelovati u različitim aktivnostima:

FORCA 08-Društvo sportske rekreacije "Sport za sve" u suradnji s dr.med. i homeopatom Enverom Beriša omogućiti će:

- TEST INTOLERANCIJE NA HRANU

- TEST KAPLJICE KRVI

AURDURA- Radionica asocijativnih karata (max broj sudionika 10)

ŠIBENSKA UDRUGA MLADIH- kreativna radionica, vegaonica, Izložba

od 18:00 sati- Glazbena radionica- Bass Matters, Botza sound system, Efektaselekta, MR D.

UDRUGA MLADI U EU- na staroj adresi Kralja Zvonimira 42 od 11.-18.00 sati informirati će zainteresirane o aktualnim projektima, radu udruge, volontiranju, Erasmus+ ...

Sve udruge nuditi će aktivnosti infrormiranja o svojim aktivnostima kao i mogućnostima aktivnog sudjelovanja.

Vidimo se!