Rezultati radionica provedenih kroz projekt Klub mladih Enter

Autor:   /   Objavljeno: 07.07.2015, 19:13

Kratak osvrt na provedene radionice koje su trajale proteklih mjeseci

Radionice u udruzi polako se privode kraju.. bilo nam je zabavno, naučili smo nove vještine, stekli nove prijatelje i poznanike i usput se dobro zabavili..

Naravno još  se mi planiramo družiti i zajedno se kreativno izražavati i stvarati..

Na kreativnoj radionici izrađeno je puuuuuuuuunoooooooo veselih torbi koje možete pronaći u prostorijama Narančaste zgrade...radili su se tu i buketi, uređivala platna, bojale stolice i stolovi..

Na vegaonici smo isprobali zdrave i ukusne recepte, a hranu su iskušavali i oni koji su sudjelovali u pripremi ali i korisnici Prihvatilišta za beskućnike..

Dramska radionica priprema jednu neobičnu predstavu sastavljenu od više različitih bajki.. Kroz stvaranje predstave osim pripreme teksta i same glume prirema se i scenografija.. Nadamo se da ćemo je uskoro vidjeti uprizorenu u prostorima Narančaste zgrade..

Glazbena radionica je u pripremi, a  uskoro ćete čuti više detalja..

Ukoliko vam se ova naša priča čini zanimljiva i vi bi rado u njoj sudjelovali uvijek nam se možete priključiti..

Dođite i sudjelujte, zabavno je!!!