Završetak radionica- vidimo se poslije ljeta

Autor:   /   Objavljeno: 05.07.2016, 22:43

U lipnju je u Šibenskoj udruzi mladih, osim vegainice, završila i kreativna radionica, a održana je i jednodnevna slack radionica.

Kreativna radionica završila je izložbom radova pod nazivom "Kreacije mlade populacije" koju možete pogledati u posebnoj fotogaleriji.

Radionica je trajala šest mjeseci pod voditeljstvom Mie Bator, a polaznice su učile i radile decoupage na predmetima (okviri, posude za cvijeće...), na tkanini, ocrtavale su torbe i naučile izraditi svijeće.

Svoje zadovoljstvo programom polaznice su nam izrazile u ispunjenom upitniku; njihovi odgovori dobar su nam evaluator dosadašnjeg rada.

Slack line radionica prvi je put održana u Šibeniku, a vodila ju je Antonija Gašperov, praktičarka slack line više od godinu dana.

Antonija je polaznicima (10) pokazala vježbe zagrijavanja, koncentracije i pažnje koje su važne za bolju izvedbu aktivnosti; pokazala je na koji način se slack line vezuje te osnovne vježbe za početal hodanja po slack liniji.

Oni malo napredniji mogli su isprobavati hodanje na slack liniji različitih debljina i različitih dužina.

Radionica je trajala dva sata, a polaznici su izrazili interes za ponavljanjem iste aktivnosti.