Završena Vegaonica u Šibenskoj udruzi mladih!

Autor:   /   Objavljeno: 25.09.2017, 18:10

Tijekom trajanja druge godine provedbe KLUBa MLADIH ENTER, projekta pod financijskim pokroviteljstvom Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, održana je Vegaonica.

Nakon 7 održanih radionica u sklopu Vegaonice, svi polaznici su imali prilike naučiti spravljati nova vegetrijanska jela, točnije:

-          Seitan,

-          Tofu,

-          Polpete od seitana, graha i tofua,

-          Umake humus i guacamole,

-          Voćne salate,

-          Sirove torte i kolače.

Svi koji su sudjelovali na radionici su bili jako zadovoljni naučenim, a osobito u trenutku kad se trebalo degustirati šta su napravili. Također i oni koji su se zatekli u blizini i imali prilike probati spomenuta jela, isto su imali zadovoljna i nasmijana lica nakon degustacije smiley.

Ove godine je bila zadnja Vegaonica, ali u trećoj godini provedbe KLUB MLADIH ENTER vam sprema nove, vrlo zanimljive radionice i predavanja koja su BESPLATNA, a vaše je da nas pratite na facebook i web stranici Šibenske udruge mladih i prijavite se za sudjelovanje.