ZAVRŠEN PROLJETNI CIKLUS RADIONICA ŠIVANJA!

Autor:   /   Objavljeno: 21.06.2019, 11:13

Završen je proljetni ciklus radionice šivanja koji je Šibenska udruga mladih provela u sklopu Kluba mladih Enter. Voditeljica radionica je bila akademska kiparica Tijana Mihailović a kroz osam radionica korisnice su mogle naučiti osnove šivanja i izraditi razne odjevne i uporabne predmete od tekstila.

Klub mladih „ENTER“ je trogodišnji program Udruge mladih „Mladi u EU“ i programskih partnera Šibenske udruge mladih i Grada Šibenika kojeg je na period od 2015. – 2018. godine odobrilo Ministarstvo socijalne politike i mladih.

Cilj Kluba mladih je podizanje kvalitete života mladih kroz organizirano provođenje slobodnog vremena u sklopu dnevnog boravka za mlade. Dnevni boravak za mlade će sadržavati široki spektar aktivnosti primjerenih njihovoj dobi i potrebama, kroz koje će moći razvijati svoje ideje i inicijative.