Poziv za prijavu volontera na programu Klub mladih ENTER

Autor:   /   Objavljeno: 09.11.2017, 15:12

Prijavite se i volontirajte!

People! We need people! Tražimo volontere i volonterke za klub mladih ENTER! Ako ste mladi, ludi i dosadno vam je, pomozite nam da vas zabavimo.

Nudimo: dnevni boravak zgrade, pećice za preživljavanje nadolazeće zime, društvene igre, playstation, projektor, laptop i kuhinju s osnovnim potrepštinama.

Tražimo: da se družite, kuhate kavu ili čaj, kod nas čitate knjige ili bacite na turu playstationa s ekipom. Ako ste za i imate vremena u poslijepodnevnim satima i ne znate što sa sobom javite nam se!

sibenska.udruga.mladih@gmail.com ili 0989555029

Program Klub mladih "ENTER" ušao je u treću, završnu godinu provedbe. Program se financira sredstvima Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, a izvodi ga udruga Mladi u EU u partnerstvu s Šibenskom udrugom mladih Š.U.M.