Acro yoga u Šibenskoj udruzi mladih

Autor:   /   Objavljeno: 17.10.2018, 10:02

Balans i ŠUM organiziraju acro yoga radionice

SRK Balans i Šibenska udruga mladih pozivaju vas na radionice akro joge koje će se ovu zimu održavati u narančastoj zgradi svakog utorka i četvrtka od 20:30 do 22:00 sati. Rekreativno se zabavljamo akro jogom već dvije godine. Iako smo već organizirali povremene otvorene radionice, sada smo odlučili podijeliti to sa svima zainteresiranima. Treninzi nisu klasično vođeni, već ih odrađujemo kroz igru gdje svi zajedno učimo nove poze i povezujemo ih u nove kombinacije (flow). Dok se u jogi vise radi o vjezbanju veze sa samim sobom u akro jogi vjezbate umjetnost pokreta kroz povjerenje i timski rad s drugima. U doba internet ere gdje se izgubio fizički kontakt akro joga postiže sve veću popularnost jer omogućuje potpunim strancima da budu podrška jedni drugima kroz prijateljstvo, slobodu, jednakost, strast i najvažnije zabavu. To su sve koraci prema jednom zabavnijem i ljepšem svijetu. Skočite na tuđu nogu, isprobajte akro yogu. Postanite fit i gipki bez sprava i šipki. Ovo je poziv vama da se zabavite s nama.

Za yogu se možete prijaviti samo tako što se trebate pojaviti :-)

Članarina mjesečno iznosi 50 kuna.

ŠUM