Audio vizualna radionica na tvrđavi Barone

Autor:   /   Objavljeno: 01.10.2019, 14:28

Prijavi se na audio vizualnu radionicu koja će se održati u sklopu Dana otvorenih vrata Mreže ''KREŠIMIR''!

Kreće audio-vizualna radionica. I to vrlo bombastično, u sklopu projekta KREŠIMIR (http://www.kresimir.hr/), odnosno, završnog događanja tog projekta na tvrđavi Barone.

Prvi termini radionice su:
4.listopada (14-18 sati)
5.listopada (10-14 sati)
Lokacija: tvrđava Barone

Na prvom dijelu radionice kroz audio dio vodi vas David Lakić koji je baš završio školu audio-inžinjeringa u Zagrebu, a kroz vizualni dio provest će vas Goran Maričić - dugogodišnji voditelj vizualne sekcije u Š.U.M.-u. Rezultat radionice - glazbena traka s vizualnim mapiranjem prostora!

Nakon prvog dijela radionice prebacujemo se u Š.U.M. (Narančasta zgrada, Prilaz tvornici 41) gdje nastavljate dublje ulaziti u programe za vizualno mapiranje, sastavnice razglasne opreme, organizaciju glazbenog događanja i sl. Radionica se nastavlja
11./12. listopada
18./19.listopada
25./26.listopada prema dogovoru s polaznicima.

Za početak pošalji nam mail na sibenska.udruga.mladih@gmail.com i rezerviraj svoje mjesto! Broj sudionika/ca je ograničen!