Volonteri Šibenskih prijatelja pokušavaju kastrirati što veći broj uličnih maca u gradu Šibeniku

Autor:   /   Objavljeno: 11.02.2015, 10:53

...

" Volonteri Šibenske Udruge Mladih (Projekt Šibenski Prijatelji Š.U.M.) u suradnji sa Veterinarskom ambulantom More od prosinca 2014 godine pokušavaju kastrirati što veći broj uličnih maca u gradu Šibeniku.

Ono što se od vas traži je suradnja, u bilo kakvom obliku.
Najpotrebniji nam je privremeni smještaj, i to u minimalnom trajanju od 2-3 dana da se maca ne vraća na ulicu odmah nakon operacije.
Trošak sterilizacije i ostale usputne troškove pokrivamo mi, naravno, opet uz vašu pomoć.
Molimo vas za iskrenost, jer nam je jako bitno da nam odmah dadete do znanja kako možete pomoći, osim što ste nas nazvali i osim što vjerovatno macu hranite.

Svoje donacije možete ostaviti u kasici u Vet.ambulanti More ili uplatiti direktno nama na račun sa obaveznom naznakom "za akciju kastracija maca".

Podaci za uplatu:
U korist: Šibenska Udruga Mladih Š.U.M.
IBAN: HR8624110061120001570
Model i poziv na broj: HR99 (velika kućica ostaje prazna)
Svrha: akcija "kastracija maca"

HVALA

Kontakt broj na kojem možete saznati sve informacije o ovoj akciji je 095 578 6211.

NAPOMENA: U album stavljamo mace koje su kastrirane. Nažalost kako se obično radi o "letu" u ambulantu, dodavanju maca i slično, neke nisu slikane (zbog čega su neki brojevi preskočeni). Potrudit ćemo se da do toga ne dolazi. "