Prjavi se na radionicu "Razvoj volonterske akcije!"

Autor:   /   Objavljeno: 08.03.2016, 21:38

Šibenska udruga mladih zajedno s udrugom Mladi u EU poziva vas na dvodnevnu radionicu „Razvoj volonterske akcije“.

Radionica će se održati u Narančastoj zgradi, Prilaz tvornici 41 u petak 11.03.2016. godine s početkom u 17 sati te u subotu 12.03.2016. godine s početkom u 10 sati.

Cilj radionice je sudionike/ce upoznati s načinom planiranja i organiziranja volonterske akcije. Korisnici/ce će moći, uz vodstvo voditelja radionica, identificirati problem u svojoj zajednici te pristupiti razvijanju ideja i aktivnosti koje bi mogle pridonijeti rješavanju navedenog problema.organiziramo dvodnevnu radionicu „Razvoj volonterske akcije“.