Forus 2016.

Autor:   /   Objavljeno: 12.04.2016, 18:09

Sportsko edukativna rekreativna aktivnost „upoznaj svoj grad“- Forus 2016.

U petak, 25.3. održan je Forus- sportsko rekreativna edukativna aktivnost “Upoznajmo svoj grad“.

Na Forus se prijavilo osam parova, a njihov zadatak bio je proći šest orijentacijskih točki koje su se nalaze po kvartovima u Šibeniku. Start je bio u Narančastoj zgradi na Banju.

Orijentacijske točke bile su na Jamnjaku, rivi, tvrđavi sv. Mihovila i još tri punkta u gradu, a natjecatelji su sami birali kojom će rutom trčati.

Rutu je najbrže prošao muški par Željko Škugor i Tomislav Lokas, i to za samo 36 minuta.

Forus je završen proglašenjem pobjednika, muškog para, ženskog para i muško-ženskog para, a najbolji su osvojili i nagrade.