Bass matters

Audio vizualni projekt „Bass matters“nastao je 2010.g. u suradnji Šibenske Udruge Mladih i Kluba Mladih

Audio vizualni projekt „Bass matters“nastao je 2010.g. u suradnji  Šibenske Udruge Mladih i Kluba Mladih u želji da se mlade ljude educira o soundsytem kulturi ,da se potakne suradnja mladih u zajedničkim glazbenim i vizualnim projektima te da se u skladu s navedenim potiče  međunarodna tolerancija i suradnja. Kroz dosadašnji rad realizirano je 13 glazbenih evenata na lokalnoj razini čiji su korisnici mladi ljudi i poklonici soundsystem kulture. Na početku projekta najviše se  surađivalo s mladim umjetnicima s područja grada Šibenika ali postupno, porastom interesa, ugošćeni su umjetnici iz cijele Hrvatske (Zagreb,Split,Zadar, Rijeka, Pula...) te inozemni  umjetnik (Italija). Kroz projekt nastao je i dvojac Bass Matters Soundsystem. Uz glazbene manifestacije organiziraju se i glazbene te vziualne radionice čiji su mentori umjetnici iz glazbenih i vizualnih sfera koji na profesionalnoj opremi  educiraju mlade te ih potiču na samostalno izražavanje i stvaranje.

Voditelji projekta su Vladmir Jurićan I Luka Mašić.