FILMSKE I DRUŠTVENE VEČERI

U Dnevnom boravku Narančaste zgrade organiziramo filmske večeri i večeri društvenih igara.

Filmske večeri odvijaju se četvrtkom u 18:00 sati, a neke od tema koje se proiciraju su ekologija, narodi svijeta, religija, ekonomija, geopolitika, muzika i sl. Filmovi su dokumentarnog karaktera, a nađu se tu i art filmovi pa svrati i vidi može li se pronaći nešto i za tebe!!!

Društvene večeri organiziramo petkom! Zabavi se s nama uz društvene igre, muziku, razgovor...prije izlaska u grad zagrijte se u Nari i budite u toku!!! :)

Navedene aktivnosti su besplatne, a provode se u sklopu projekta Klub mladih Enter koji financira Ministarstvo socijalne politike i mladih.