Svi na BUM!

Autor:   /   Objavljeno: 23.04.2014, 12:00

Sudjelujte na konferenciji i sajmu udruga!!!

Šum poziva sve da nam se pridruže na konferenciji uz temu "Poticanje aktivnog dijaloga mladih i lokalne samouprave" u knjižnici 25.travnja u 10 sati, te na sajmu udruga 26. travnja na šibenskoj obali ispred kluba "Azimut". Uz sajam, svima zainteresiranima nudimo 4 radionička programa:

1. PLESNA RADIONICA

2. RADIONICA PRIRODNE KOZMETIKE koju održavaju partneri iz Zagreba (Edulotta). Izrađivati će se prirodna krema za lice te šumeća kupka!

3. KREATIVNA RADIONICA koju izvode partneri iz ULA TEMPERA, a koja će imati dječji program i program za sve zainteresirane za decoupage tehniku!

4. ŽONGLIRANJA koju izvode partneri iz Splita, a na kojoj ćete moći uhvatiti osnove baratanja različitim žongleskim pomagalima!!!

Broj sudionika radionica je ograničen, a prijave se zaprimaju od 09-10 sati, 26.4., na štandu Šum-a!!!

Više na facebook eventu: Bum! Šibenik

Nakon svega slijedi luda zabava u Azimutu uz ABOP!