Informiranje o provedbi Kluba mladih ENTER

Autor:   /   Objavljeno: 01.12.2014, 21:58

Proteklih par dana članovi Šibenske udruge mladih u suradnji s udrugom Mladi u EU informirali su javnost o detaljima projekta Klub mladih "Enter".

U svrhu upoznavanja šire javnosti s programom samog projekta te prikupljanja korisnika podjeljenji su informativni letci na raznim lokacijama uključujuči većinu srednjih škola (Ekonomska škola Šibenik, Turističko-ugostiteljska, Tehnička škola, Industrijska škola,Gimnazija A.Vrančića...)Letcu su postavljeni na oglasne ploče u školama te su također podjeljeni svakom razredniku koji će imati priliku reći koju riječ više o projektu na satu razrednika.

Letci će biti podijeljeni i na šibenskom Veleučilištu na Info štandu koji će biti postavljen u sklopu obilježavanja Međunarodnog dana volontera.

Projekt provodi Šibenska udruga mladih s partnerskom organizacijom "Mladi u EU" uz financiranje  Ministarstva socijalne politike i mladih.