„UZMI ili OSTAVI-free shop“

Autor:   /   Objavljeno: 13.12.2014, 17:22

Šibenska udruga mladih u sklopu projekta Klub mladih „ENTER“započinje s inicijativom „UZMI ili OSTAVI-free shop“.

Šibenska udruga mladih  u sklopu projekta Klub mladih „ENTER“započinje s inicijativom „UZMI ili OSTAVI-free shop“.  Naime, radi se o razmjeni stvari bez posrednika tj. novca. To znači da na svakodnevnoj bazi možete doći  u prostorije udruge (u "narančastu" zgradu iznad Banja) i ostaviti upotrebljive stvari koje vam više ne služe, a mislite kako bi nekom drugom mogle dobro doći. Pročačkajte svoje police, ormare, podrume, tavane, garaže u potrazi za odjećom, obućom, namještajem, igračkama, društvenim igrama, alatom, posuđem, mobitelima, kompjutorima i slično.. No ne zaboravite da sve što donosite mora biti upotrebljivo!  Isto tako možete doći u udrugu, vidjeti što je u ponudi te  izabrati nešto što vam može koristiti, naravno potpuno besplatno..

Nadamo se da ćemo ovom incijativom uzajamnu pomoć i solidarnost podignuti na jedan veći nivo te olakšati jedni drugima nabavu potrebnih stvari. Također,  skrećemo pozornost sa šoping centara i nudimo alternativu u općeprihvaćenom  potrošačkom načinu života.

Dakle, u prostorije Š.U.M.-a  donesite stvari koje vam više ne trebaju i izaberite si nešto korisno!

Udruga je otvorena od ponedjeljka do petka, od 15.00-19.00sati

Više informacija i upite šaljite na: sibenska.udruga.mladih@gmail.com