Šibenska udruga mladih provodi projekt Kluba mladih

Autor:   /   Objavljeno: 09.11.2014, 19:50

Šibenska udruga mladih u parnerstvu s udrugom Mladi u EU provodi program Kluba mladih "Enter" financiran od Ministarstva socijalne politike i mladih

Cilj projekta Kluba mladih "Enter" je na kvalitetan, edukativan, zabavan, informativan i preventivan način organizirati mladima s područja grada Šibenika provođenje slobodnog vremena, potaknuti ih na aktivno volonterstvo te angažman kroz različite edukativne i kreativne aktivnosti.

U prostorijama Šibenske udruge mladih provoditi će se razne radionice poput:

• kreativne
  • dramske
  • dj radionice
  • vegaonice
  • Mozgozemska (debatni klub)
  • aktivnosti projekta Šibenski prijatelji

Mladi će od ponedjeljka do petka u vremenu od 15.00 do 19.00 sati moći slobodno dolaziti u prostorije udruge gdje će se moći informirati o bitnim pitanjima o mladima, o provedbi projekta, o aktivnostima i radionicama te načinima volontiranja u samoj udruzi. Također će moći slobodno koristiti kompjuter, čitati knjige, časopise, igrati društvene igre.

U prostorijama udruge Mladi u EU od ponedjeljka do petka u vremenu od 9.00 do 13.00 sati mladima će se pružati besplatno korištenje Wi-Fi Interneta, računala, besplatan ispis za potrebe učenika i studenata, igranje društvenih igara te video igrica.

Provoditi će se i informativne i edukativne aktivnosti o temama:

• ''Informiranje i prava mladih''
  • ''Uključi se i ti''
  • 'Zajedno do posla''
  • ''Nasilje i ovisnost su OUT''

U sklopu projekta planirane su dodatne aktivnosti poput javnih rasprava i informiranja o mladima i njihovim pravima, obilježavanje Mjeseca ovisnosti te Međunarodnog dana mladih.

Veselimo se vašem dolasku!!!

Dodatne informacije možete zatražiti na kontakte:

Živana Junaković, mob: 097 778 779 1 (Udruga mladih „Mladi u EU“), e-mail: info@mladi-eu.hr

Ivan Buvinić, mob: 097 709 632 3 (Šibenska udruga mladih),

e-mail: sibenska.udruga.mladih@gmail.com